Kanal 7 ailesinin mutlu günü!

AK Parti İstanbul Milletvekili Sena Nur Çelik, SETA Washington D.C. Araştırma Direktörü Kılıç Buğra Kanat ile İstanbul’da düzenlenen törenle hayatını birleştirdi. Kanal 7 Medya Grubu Başkan Yardımcısı ve Ülke TV Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çelik’in kızı Sena Nur Çelik ile Kılıç Buğra Kanat’ın düğün töreni siyaset, medya ve iş dünyasını bir araya getirdi.

Kanal 7 Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Karaman, Kanal 7 Genel Yayın Yönetmeni Dr. Zahid Akman ve Kanal 7 Medya Grubu Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Karahan, Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk, Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet, Haber7 Genel Yayın Yönetmeni Osman Ateşli ve Radyo7 Genel Yayın Yönetmeni Serhat Karasu’nun eşlik ettiği düğün törenine yoğun katılım sağlandı. Çiftin nikahını ise İstanbul İl Müftüsü Safi Arpaguş kıydı.

ÖNEMLİ İSİMLERİ İSİMLERİ BİR ARAYA GETİRDİ

Nikah merasimine bakanlar, milletvekilleri, bürokratlar ve medya dünyasından pek çok önemli isim katıldı.

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Ulaştırma Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, TBMM AK Parti Grup Başkanı ve Sivas Milletvekili Abdullah Güler, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, AK Parti Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili ve Grup Başkanvekili Özlem Zengin, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve eski Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, AK Parti Genel Başkan Vekili ve Bursa Milletvekili Efkan Ala, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya, AK Parti İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir, AK Parti Adıyaman Milletvekili Resul Kurt, AK Parti Kadın Kolları ve Düzce Milletvekili Başkanı Ayşe Keşir, AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, AK Parti İstanbul Milletvekili İsmail Emrah Karayel, AK Parti İstanbul Milletvekili Adem Yıldırım, AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, AK Parti Kocaeli Milletvekili Veysel Tipioğlu ve TBMM Başkan Vekili ve  MHP İstanbul Milletvekili Celal Adan düğün törenine katılım sağladı.

ÇİFTİ YALNIZ BIRAKMADILAR

Önceki dönem hükümetlerde görev almış isimler de çiftin mutlu gününde yerini aldı. eski TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, eski Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, eski Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, eski Ekonomi Bakanı ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, eski Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, eski Adalet Bakanı Abdülhamid Gül, eski Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ve eski AK Parti Milletvekili Ravza Kavakçı Kan çifti yalnız bırakmadı.

MUTLULUĞU PAYLAŞTILAR

Bürokratlar ve belediye başkanları düğüne katılım sağladı. İstanbul Valisi Davut Gül, İletişim Başkanı Yardımcısı Çağatay Özdemir, Esenler Belediye Başkanı ve İBB AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Tevfik Göksu, Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Fatih Belediye Başkanı Ergün Turan, eski THY Genel Müdürü Hamdi Topçu mutlu günde çiftin mutluluğunu paylaştı.

MEDYA VE KURULUŞLARDAN ÖNEMLİ İSİMLER KATILDI

Medya dünyası ve önemli kuruluşlar da çiftin mutluluğuna şahit oldu. Anadolu Ajansı Genel Müdürü Serdar Karagöz, A Haber Genel Müdürü Abdülhalik Çimen, Yeni Şafak Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Likoğlu, SETA Genel Koordinatörü ve Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Öğretim Üyesi Burhanettin Duran ve Türkiye Gazetesi Yazarı Rahim Er katılımcılar arasında yerini aldı.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx