İnci Taneleri’nin yeni fragmanı yayınlandı! Hazar Ergüçlü yeni dansıyla yine yaktı geçti

Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem de Azem Yücedağ karakterine hayat vereceği İnci Taneleri dizisinin ilk bölümünün ikinci fragmanı yayınlandı! İki yıl boyunca özverili bir hazırlık sonucu ortaya çıkan İnci Taneleri, insanları birbirine bağlayan pamuk ipliği üzerine bir hikâyeyi seyirci ile buluşturacak.

İnci Taneleri dizisinin ilk bölümünün ikinci fragmanında, Dilber ile Azem arasında samimi ve şefkat dolu anlar yaşanıyor. Öte yandan Azem’in çocuklarına duyduğu özlem, kurduğu hayallere bile yansıyor.

İnci Taneleri perşembe 20.00’da Kanal D’de başlıyor!

 

‘İNCİ TANELERİ’ GÜNDEMDEN DÜŞMÜYOR

Yılmaz Erdoğan’ın İnci Taneleri’ dizisinin ikinci fragmanında yer verilen ve milyonlarca kez izlenen Hazar Ergüçlü’nün pavyon dansı, gündemden düşmüyor. Dilber’in ‘Gemileri Yakarım’ şarkısı eşliğinde yaptığı şov, sosyal medya kullanıcılarının paylaşımlarına konu olmaya başladı.

“HERKES YER İÇER, HESABI DİLBER ÖDER”

‘İnci Taneleri’nin geçtiğimiz haftalarda yayınlanan, “Herkes yer içer, hesabı Dilber öder…” cümlesiyle başlayan ikinci fragmanında; Hazar Ergüçlü’nün “Dilber” isimli pavyon dansçısını canlandırdığı sahneler dikkat çekmişti. Gerçek bir pavyonda çekildiği öğrenilen sahnelerde oyuncunun, Ankara pavyon oyun havası performansı izleyenlerden tam not almıştı.

Hazar Ergüçlü’nün dizideki rolünün en önemli bölümlerinden olan pavyondaki dans sahneleri için adeta kampa girerek özel ders aldığı ortaya çıkmıştı. Anadolu Ateşi’nde de eğitmen ve dansçı olarak uzun yıllar görev alan oyuncu Elif Erol’dan ders alan Hazar Ergüçlü, ‘Dilber’ için haftanın en az dört gününü ve uzun saatlerini çalışmalara ayırmıştı.

‘DİLBER’ VİDEOLARI AKIMA DÖNÜŞTÜ

Önümüzdeki hafta seyirciyle buluşmaya hazırlanan ‘İnci Taneleri’, tanıtımlarıyla gündemden düşmemeye devam ediyor. Herkes günlerdir Dilber’in ‘Gemileri Yakarım’ şarkısı eşliğinde yaptığı şovu konuşuyor. Konuşmakla kalmıyor sosyal medya paylaşımlarına konu ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx