Güneşi Beklerken’in Melis’i mini eteğini giydi, gören dilini ısırdı! ‘Ey Oğuzhan Koç neler kaçırdığına bak’

24 Ağustos 1990 yılında Mersin’de dünyaya gelen Yağmur Tanrısevsin, Adını Feriha Koydum ve Pis Yedili adlı dizilerde konuk oyuncu olarak boy gösterdi.

Güneşi Beklerken dizisinde Melis Güzel karakteriyle tanınan başarılı isim, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik-Cam Bölümü’nden mezun oldu.

Meltem Cumbul, Betül Alganatay, Ümit Çırak, Bahar Kerimoğlu ve Merve Taşkan gibi isimlerden oyunculuk eğitimi alan Tanrısevsin, son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası dizisinde oynadı.

Gökhan Alkan ile başrolde yer alan ve bir dönem şarkıcı Oğuzhan Koç ile aşk yaşayan oyuncu, geçtiğimiz günlerde bir diğer eski aşkı Kerem Bürsin ile anıldı.

Kerem Bürsin ile yeniden barıştığı söylenilen ancak iddiaları yalayan Tanrısevsin, dizinin ardından kendisini dinlenmeye verdi.

Şu sıralar herhangi bir projede yer almayan ancak sosyal medya hesabından yayınladığı pozlarla dikkati çeken oyuncu, parmak ısırttı.

Yağmur Tanrısevsin’den fizik şov geldi

The Tragedy, Aşk Ağlatır, Geniş Aile: Yapıştır, Yok Artık 2 ve  Baba Parası filmlerinde yer alan Yağmur Tanrısevsin, başarılı oyuncular arasında gösteriliyor.

Pis Yedili, Adını Feriha Koydum, Güneşi Beklerken, Kaçak, Bana Baba Dedi, Mayıs Kraliçesi, İki Yalancı Duygu Menajerimi Ara ve Kalp Yarası gibi diziler sayesinde de geniş kitlelere ulaşan oyuncu, güzelliğiyle konuşuluyor.

Oğuzhan Koç ve Kerem Bürsin gibi yakışıklı isimlerle aşk yaşayan Tanrısevsin, şu sıralar hayatına yalnız devam ediyor.

Güzelliği ve kusursuz fiziği ile yalnız olduğu için şaşırılan Tanrısevsin, tarzıyla hayranlarını mest ediyor.

Giydiği mini eteği ve çektirdiği karelerle sosyal medyanın diline düşen oyuncuya, “Gözlerimi alamadım tarzında övgü dolu yorumlar geliyor.

Related Posts

İtalyan müellif Sibilla Aleramo’nun Bir Bayan romanı

Sibilla Aleramo’nun Bir Bayan romanı okuruyla birinci kere 1906’da buluştu. Gerek İtalya’da gerekse yayınlandığı öteki ülkelerde çabucak büyük …

Demet Akalın 32 sene evvelki fotoğrafını paylaştı

Gündemi yakından takip eden şarkıcı Demet Akalın, bu sefer yeni paylaşımıyla isminden kelam ettirdi. Instagram hesabından 1990 yılında çekilen …

Mehmet Ali Erbil Cem Yılmaz’ı hedef aldı! Erşan Kuneri dizisini yerden yere vurdu

Son dönemlerde yaptığı açıklamalarla gündeme gelen ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil, Cem Yılmaz’ın çok konuşulan dizisi Erşan Kuneri’yi yerden …

Contemporary Istanbul’un 17. Edisyonu, kapılarını sanatseverlere açtı

Dünyanın dört bir yanından sanatkarları bir ortaya getiren Contemporary Istanbul’un (CI) 17. Edisyonu, ön izlemeyle sanatseverlerle buluştu …

Geleneksel müzeciliğe alternatif mi doğuyor?

Bozkırdaki vahada yeni sanat ODUNPAZARI MODERN MÜZE, ESKİŞEHİR Yeni müze anlayışının son halkalarından biri. Bozkırın ortasındaki vaha Eskişehir …

Selda Alkor: Fatma ile örtündük, kandil simidi dağıtıp müzik söyledik

SALİHA SULTAN/ADANA Adana Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Milletlerarası Adana Altın Koza Sinema Şenliği devam ediyor. 18 Eylül’de ödül …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.